+371 67817241 | info@remak.lv

Pārbaudes laboratorija

Aerodinamika

Pirmā REMAK uzņēmuma testēšanas laboratorijas daļa ir paredzēta aktīvu un pasīvu elementu aerodinamisku raksturlielumu mērījumu veikšanai, t.i. ventilatoriem, filtriem u.c. Aerodinamiskie raksturlielumi ir gaisa patēriņš un ārējais spiediens. Elektrisko parametru un apgriezienu mērīšana ir aktīvo elementu aerodinamisku mērījumu sastāvdaļa.

Akustika

Otrā testēšanas laboratorijas daļa ir reverberācijas kamera, kas ir paredzēta aktīvo elementu akustiskās jaudas mērīšanai.

Termodinamika

Testēšanas laboratorijā tiek veikti arī termodinamikas mērījumi, balstoties uz termokameru un citām testēšanas metodēm, kas, pirmkārt, saistītas ar parametru mērījumiem, kas atbilst direktīvai EN 1886.

Speciāls izmēģinājuma un konstruktora mērījums

Atkarībā no izstrādājamā produkta tipa, pielāgojam testēšanas laboratorijas izmantošanu. Var atcerēties 2. paaudzes REMAK baseinu iekārtu attīstību, kurai bija nepieciešams simulēt ekstremālos ziemas apstākļus, t.i. temperatūru -15 °C un gaisa mitrumu 90%, sūces gaisam temperatūra ir 30 °C un mitrums  60%. Šī simulācija tika veikta 3 mēnešu laikā vasaras periodā, kad ārējā gaisa temperatūra pārsniedza 30 °C.

Pārbaudes laboratorija

Citi pakalpojumi

Pēcpārdošanas atbalsts
Uzzināt vairāk
Garantijas darbības termiņa pagarinājums
Uzzināt vairāk
Serviss un tehniskā apkope
Uzzināt vairāk
Projektēšana un montāžas darbi.
Uzzināt vairāk

Pieprasījumu forma